Grupa FYI
Grupa FYI Commercial Consulting

Firma FYI powstała w 2008 roku jako efekt wieloletnich doświadczeń na rynku polskim nieruchomości. Założycielami firmy są: Rafał Renduda i Łukasz Wysocki. W 2009 roku do zespołu FYI dołączył Szymon Kościuszko. W naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

Grupa FYI to dynamicznie rozwijający się zespół najlepszych specjalistów.

STRATEGIA


Grupa FYI to dynamicznie rozwijający się zespół najlepszych specjalistów nastawionych na świadczenie kompleksowych usług w zakresie obrotu nieruchomościami oraz doradztwem na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. Nasza strategia opiera się na zasadzie, że każdy klient, zarówno prywatny jak i instytucjonalny, ma indywidualne i szczególne oczekiwania co do wsparcia przy realizacji rozmaitych celów związanych z nieruchomościami. Naszym zadaniem jest rozpoznać te oczekiwania i im sprostać tak aby po zakończeniu każdego zlecenia powierzający nam swoje zaufanie i niekiedy majątek całego życia klient czuł, że był pod dobra opieką.

 

Bazujemy na ogromnym doświadczeniu naszego zespołu konsultantów i agentów. Współpracownicy FYI są dobierani w taki sposób aby byli przygotowani na sprostanie każdemu wyznaczonemu im, przez naszych klientów zadania. Naszą misją jest budowanie szczególnych i długotrwałych relacji z naszymi klientami czego owocem jest ciągłe zwiększanie ich liczby poprzez polecanie naszych usług.

 

Strategia grupy na najbliższe 3 lata to budowa sieci oddziałów FYI na terenie głównych miast Polski.