Grupa FYI
Grupa FYI Commercial Consulting

Firma FYI powstała w 2008 roku jako efekt wieloletnich doświadczeń na rynku polskim nieruchomości. Założycielami firmy są: Rafał Renduda i Łukasz Wysocki. W 2009 roku do zespołu FYI dołączył Szymon Kościuszko. W naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

Grupa FYI to dynamicznie rozwijający się zespół najlepszych specjalistów.

FIRMA FYI

 

O Nas: Firma FYI powstała w 2008 roku jako efekt wieloletnich doświadczeń na rynku polskim nieruchomości. Pierwotnie działalność firmy nakierowana była na świadczenie profesjonalnych usług doradczych dla firm deweloperskich z segmentu rynku mieszkaniowego.  Obecnie FYI jest właścicielem marki FYI RE Independent Consultants – konsultanci rynku nieruchomości mieszkaniowych, FYI Real Estate- profesjonalne agencja nieruchomości zajmująca się przede wszystkim obrotem gruntami oraz mieszkaniami na ryku pierwotnym i wtórnym oraz FYI Commercial Consulting – konsultanci rynku powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych. Czytaj więcej.

 

Strategia: Grupa FYI to dynamicznie rozwijający się zespół najlepszych specjalistów nastawionych na świadczenie kompleksowych usług w zakresie obrotu nieruchomościami oraz doradztwem na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. Nasza strategia opiera się na zasadzie, że każdy klient, zarówno prywatny jak i instytucjonalny, ma indywidualne i szczególne oczekiwania co do wsparcia przy realizacji rozmaitych celów związanych z nieruchomościami. Czytaj więcej.